KURUMSAL

The Corner Hotel farklı tasarımı ve enerjisi ile seyahatlerinizde sizi şaşırtacak. The Corner Hotel Yetenekleri'nin vereceği fark yaratan, rahat, samimi ve özenli hizmetle kendinizi evinizde hissedin. The Corner Hotel Ankara’nın tüm alanlarında ücretsiz sunulan Wi-Fi İnternet bağlantısıyla sürekli online olun. Cool kelimesinin Ankara'daki yeni anlamı The Corner Hotel Ankara sizi bekliyor.

KONAKLAMA

Odalarımız iş ve şehir seyahatinde olan misafirlerimize ferah ve donanımlı bir çalışma ortamı ve her türlü kolaylığı sunabilecek şekilde tasarlanmıştır.Bu amaçla odalarımızın dekorasyonunda konaklamanın ötesinde rahatlamanıza ve istirahatinize yardımcı olacak ince detaylar da dikkate alınmıştır.

TOPLANTI

Bir toplantı mı planlıyorsunuz? The Corner Hotel Ankara’nın son teknolojiyle donatılmış ve doğal ışık alan Taktik toplantı odalarıyla en yaratıcı beyin fırtınalarını hayata geçirin.

RESTORANT

Dünya mutfağının en sihirli tatları, burada yeniden doğacak. Sizin de kalbinize giden yol midenizden geçiyorsa, bu yolculuk hiç bitmesin isteyeceksiniz.

FARK YARATAN HİZMETLERİMİZ

Odalarda ve tüm genel alanlarda kablosuz ve yüksek hızda ücretsiz internet bağlantısı, VİP havalimanı transfer hizmeti, Şehir merkezi transfer hizmeti, Yüksek ısı ve ses yalıtım sistemi, Sigara içilebilir teras alanına sahip Alacarte Restaurant, Sigara içilebilir teras alanına sahip toplantı ve davet salonları,
Engelli konuklar için olanaklar, 30 m2, 2 banyolu dublex suit odalar.

Voucher kampanyalarımızdan %15 İNDİRİMLERİ KAÇIRMAYIN
BİLGİ İÇİN 444 90 39

ODALARIMIZ

İsteğimiz, siz misafirlerimize Ankara'da hiç deneyimlemediğiniz kişisel hizmet, teknolojik donanım, modern atmosfer ve keyfi sunmak ve sizin The Corner Hotel tecrübenizi mükemmel kılmak!
Sizi otelimizde ağırlamak bizim için bir zevk ve ayrıcalık olacaktır...

Matt

Standart French Oda

Genişlikleri 20 ila 40 m2 arası değişen odalarımızdır.Özenle dekore edilmiş,Tüm odalarımız her misafir çıkışında özenle temizlenmekte ve hijyen kuralları doğrultusunda tekrar hazırlanmaktadır. Geniş Yataklı Odalarımızda; Anahtar kart sistemi, Isıtma, soğutma sistemi buklet malzemeleri, minibar lcd TV, iP Telefon, misafir odalarında ve bütün ortak alanlarda ücretsiz internet erişimi, mini oturma grubu saten-pamuk çarşaf takımları mevcuttur. Sigara içilebilen ve içilemeyen odalarımız ile siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız.
The Corner Hotel


Mark

Twin Oda

Genişlikleri 20 ila 40 m2 arasında değişen ve tümü doğrudan şehir manzarasına sahip olan Twin oda Seçeneklerimiz ile ferah ve kaliteli bir konaklama hizmeti sunmaktayız. Twin odalarımı Şehrin stresini üzerinizden atmanız ve rahatlamanız için dekore edilmiştir. Tüm odalarımız her misafir çıkışında özenle temizlenmekte ve hijyen kuralları doğrultusunda tekrar hazırlanmaktadır. Siz değerli misafirlerimizin hizmetine açılan bu odalarımızda Anahtar Kart Sistemi, Merkezi ısıtma soğutma sistemi, Mini bar, Buklet Malzemeleri ve daha fazlası sizlerin rahatlığı için düşünüldü.

The Corner Hotel


Luke

Triple Oda

Bir Kişiden üç kişiye kadar konaklayabileceğiniz, Triple odalarımız üç ayrı yataklı ve ferah bir yaşam alanına sahiptir.Sigara içilebilen ve içilemeyen seçeneklerimiz mevcuttur.Tüm odalarımız her misafir çıkışında özenle temizlenmekte ve hijyen kuralları doğrultusunda tekrar hazırlanmaktadır. Triple odalarımızda; Anahtar kart sistemi, Isıtma, soğutma sistemi buklet malzemeleri, mini bar lcd TV, iP Telefon, misafir odalarında ve bütün ortak alanlarda ücretsiz İnternet erişimi, mini oturma grubu saten-pamuk çarşaf takımları mevcuttur. Siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız.
The Corner Hotel

Ruth

Family Suite

Otelimizin en geniş ve en muhteşem manzaralı odası olan suitimiz 40 m2 olup harikulade gün batımlarına ev sahipliği yapmaktadır. Suitimizde , iki kişilik geniş yatak ve junior yatak bulunmaktadır.Tüm odalarımız her misafir çıkışında özenle temizlenmekte ve hijyen kuralları doğrultusunda tekrar hazırlanmaktadır. Geniş Yataklı Odalarımızda; Anahtar kart sistemi, Isıtma, soğutma sistemi buklet malzemeleri, minibar lcd TV, iP Telefon, misafir odalarında ve bütün ortak alanlarda ücretsiz internet erişimi, mini oturma grubu saten-pamuk çarşaf takımları mevcuttur.
The Corner Hotel

ÖZEL FIRSATLAR

% 5 ÖZEL GÜZ İNDİRİMİ Rezervasyonunuzu web sitemiz üzerinden yapın. Oda fiyatı üzerinden % 5 indirim kazanın. Rezervasyon için lütfen tıklayınız. İndirim ödeme sırasında gerçekleşecektir. Kahvaltısız & iadesiz fiyat kategorisinde geçerli değildir.